• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка випускника

/Files/images/IMG-a74142ea2c69da61b4bc3822e1feb5cc-V.jpg

Психологічний супровід зовнішнього незалежного оцінювання

Пробне ЗНО в 2020 році

· українська мова і література –15 червня 2020 року (Ставище, НВК№1),

· інші навчальні предмети – 17 червня 2020 року(Ставище, НВК№1).

Під’їзд учасників пробного ЗНО до пункту тестування - самостійно!!!

Учасники пробного ЗНО

отримають запрошення до 1 червня

Оновлені запрошення-перепустки, у яких будуть зазначені адреси пунктів пробного тестування, учасники тестування отримають 1 червня через особисті електронні кабінети.

Для входу до кабінету учасника пробного тестування необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

Результати пробного тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з інших предметів — до 23 червня.

Учасники ЗНО отримають запрошення до 4 червня

Учасники цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання отримають запрошення на тестування до 04 червня.

Відповідна дата передбачена новим Календарним планом проведення ЗНО, що затверджений Міністерством освіти і науки.

Запрошення міститимуть інформацію про час, адресу і дату проведення тестування, в яких братиме участь особа, зареєстрована на ЗНО.

Запрошення будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування.

Як відомо, Міністерством освіти оголошений графік проведення зовнішнього оцінювання в 2020 році, яким визначено дати проведення основних етапів тестування.

Графік проведеннязовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році

Проведення основної сесії ЗНО 2020 року

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня і завершиться 17 липня:

  • математика — 25 червня(Тетіїв);
  • українська мова і література — 30 червня(Тетіїв);
  • фізика — 2 липня(Біла Церква);
  • англійська мова — 7 липня(Біла Церква);
  • історія України — 9 липня(Ставище, НВК №1, НВК №2);
  • біологія — 13 липня (Ставище, НВК №1);
  • географія — 15 липня (Тетіїв);
  • хімія - 17 липня (Біла Церква).

Оголошення результатів ЗНО учасників

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

Під час роботи на ЗНО діти весь час будуть у масках

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання під час усього часу роботи над тестом мають бути у масках.

За словами в.о. міністра освіти і науки ЛюбомириМандзійвідповідна норма передбачена постановою головного санітарного лікаря України, що містить вимоги до проведення ЗНО в умовах пандемії.

Вона також повідомила, що кожен учасник тестування буде забезпечений двома масками.

Двері аудиторії будуть відчиненими, щоб діти не брали дверну ручку руками під час входу в аудиторію. До того аудиторії мають бути провітрені упродовж пів години.

Також буде забезпечений рух учасників в пункті тестування одному напрямі.

«Головне, щоб учасники йшли в одному напрямі, щоб люди не йшли один навпроти одного. Всі заходимо в один бік, і всі виходимо в один бік. Не створюємо зустрічний рух», - сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

2015-2016 рік

За інформацією сайту МОН України

Вступ -2016

На виконання статті 44 Закону України «Про вищу освіту» наказом Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2015 року № 1085 затверджені Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році. На виконання статті 13 Закону України «Про вищу освіту» наказом Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2015 року № 1085 затверджено Перелік спеціальностей, прийом на навчання за якими здійснюється з урахуванням рівня творчих та/або фізичних здібностей вступників.Також затверджено Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України в 2016 році. Наразі ці документи подані на реєстрацію до Міністерства юстиції України, тому їх оприлюднення не має офіційного характеру. Після реєстрації вони будуть офіційно оприлюднені та набудуть чинності у встановленому порядку.

  • Уперше Умови 2016 охоплюють ступені молодшого бакалавра та доктора філософії, востаннє передбачено набір на освітньо-кваліфікаційні рівні вищої освіти молодшого спеціаліста та спеціаліста.
  • Набір студентів до ВНЗ на всі ступені (молодший бакалавр, бакалавр, магістр, доктор філософії) та освітньо-кваліфікаційні рівні (молодший спеціаліст, спеціаліст) буде здійснюватись за новим єдиним Переліком галузей і спеціальностей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 266.
  • Закон «Про вищу освіту» передбачає деякі зміни моделі держзамовлення (в межах молодшого бакалавра, бакалавра, магістра та спеціаліста медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування на основі повної загальної середньої освіти). Згідно з ними МОН визначає загальну кількість бюджетних місць за спеціальностями та спеціалізаціями окремих спеціальностей (наприклад, предметними вчительськими спеціалізаціями спеціальності Середня освіта). Вищі навчальні заклади встановлюють мінімальні та максимальні обсяги вступників, які вони можуть і готові прийняти на умовах держзамовлення з урахуванням Умов 2016. Вступники визначають власні пріоритети у виборі ВНЗ. ЄДЕБО здійснює розподіл вступників по ВНЗ з урахуванням пріоритетів як і у 2015 році.
  • Тільки в електронній формі подають заяви вступники на молодшого бакалавра, бакалавра, магістра і спеціаліста медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування на основі повної загальної середньої освіти (крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою та зарахування поза конкурсом). Вони можуть подати до 15 заяв на 5 спеціальностей, на яких передбачено прийом за державні кошти, та визначити їх пріоритетність. Подання заяв в електронній формі на освітні програми, на яких не передбачається прийом за державні кошти, не обмежується.
  • Змінюється розклад вступної кампанії. Зокрема на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти:

    • початок прийому заяв та документів – 11 липня;
    • завершення прийому заяв і документів від осіб, які проходять співбесіди, іспити, творчі конкурси – 20 липня, їх проведення – 21 – 27 липня;
    • завершення прийому заяв і документів від осіб, які вступають на основі ЗНО – 27 липня;
  • оголошення рекомендацій на місця держзамовленням

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2016 році.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
м. Київ

16.09. 2015 № 940

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 157/26602

НАКАЗУЮ:

  1. Провести з 10 по 20 травня 2016 року державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня з трьох предметів.
  2. Провести з 1 по 10 червня 2016 року державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня з трьох предметів.
  3. Провести з 16 по 30 травня 2016 року державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня з трьох предметів у формі (ЗНО)зовнішнього незалежного оцінювання.
  4. Затвердити переліки навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація, що додаються.
  5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Полянського

Міністр Сергій Квіт


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
16.09. вересня 2015 року №940

Перелік навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня у 2015/2016 н.р.
з 10 по 20 травня 2016 року

  • Українська мова
  • Літературне читання
  • Математика

Перелік навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня у 2015/2016 н.р.
з 1 по 10 червня 2016 року

  • Українська мова
  • Математика
  • Українська література; Зарубіжна література; Іноземна мова; Історія України; Всесвітня історія; Правознавство. Практичний курс; Географія; Біологія; Хімія; Фізика; Інформатика; Мова національної меншини*; Інтегрований курс «Література»* (випускники проходять ДПА з одного з зазначених предметів, який обирається педагогічною радою навчального закладу).

* Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням або вивченням мов національних меншин

Перелік навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників ЗНЗ ІІІ ступеня у 2015/2016 н.р.
у формі (ЗНО) зовнішнього незалежного оцінювання
з 16 по 30 травня 2016 року

  • Українська мова (ЗНО)
  • Іноземна мова, (ЗНО)
  • Математика чи Історія (на вибір) (ЗНО)

Відповідно до цього наказу – ЗНО з іноземної мови є обов’язковим.

Готуємось до зовнішнього незалежного оцінювання

Текст Порядку проведення ЗНО у новій редакції

Графік проведення ЗНО-2016

Основна сесія

5 травня

українська мова
і література

11 травня

математика

13 травня

історія України

3 червня

російська мова

6 червня

іспанська мова

7 червня

англійська мова

8 червня

німецька мова

9 червня

французька мова

10 червня

біологія

13 червня

фізика

15 червня

географія

17 червня

хімія

Додаткова сесія

14 червня

українська мова
і література

16 червня

математика

21 червня

історія України

22 червня

російська мова

23 червня

англійська мова

23 червня

іспанська мова

24 червня

німецька мова

24 червня

французька мова

29 червня

біологія

30 червня

фізика

1 липня

географія

4 липня

хімія

Хто і коли складатиме ЗНО у 2016 році

Зовнішнє незалежне оцінювання та державну підсумкову атестацію у 2016 році планується провести за зміненими правилами.Відповідне рішення вже ухвалено Колегією Міністерства освіти і науки України і підписано міністром освіти і науки.Відповідно до рішення колегії,зовнішнє незалежне оцінювання для бажаючих вступити до вищих навчальних закладів буде проведено з таких навчальних предметів:української мови і літератури, історії України, математики, біології,географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.Результати ЗНО з української мови і літератури, однієї з іноземних мов, а також із математики або історії України будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної освіти для всіх випускників загальноосвітніх та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації 2016 року.Державна підсумкова атестація у формі ЗНО для випускників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації буде проведена з 01 до 31 березня 2016 року.Випускники загальноосвітніх навчальних закладів складатимуть ЗНО у період з 16 травня до 30 червня.Ті випускники, які виявлять бажання вступати до вищих навчальних закладів матимуть можливість скласти тести ЗНО з біології, географії, фізики, хімії та російської мови у період з 01 до 30 червня.Також у 2016 році планується впровадження зовнішнього незалежного оцінювання загальних навчальних компетентностей та використання його результатів під час вступної кампанії. Такий тест при вступі до вищих навчальних закладів складатимуть випускники шкіл, які здобули середню освіту більше п’яти років тому, а також постраждалі учасники акцій громадянського протесту в період Революції Гідності, які отримали інвалідність та військовослужбовці, демобілізовані із зони проведення АТО.

Використано ресурс: http://osvita.ua/

Якими будуть тести ЗНО у 2016 році

Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.Характеристики фактично визначають, що представлятимуть собою тести ЗНО у 2016 році. Зокрема, характеристики тестів містять інформацію про загальну кількість завдань кожного тесту, час відведений для виконання кожного тесту, форми завдань, що будуть використані при тестуванні, схеми оцінювання кожної форми завдань та тесту в цілому, інші особливості проведення ЗНО з кожного предмета.

У порівнянні з минулим роком, у характеристики тестів ЗНО внесено деякі зміни.Тестова робота з хімії у 2016 році міститиме 50 завдань замість 54, при цьому час на виконання тесту не змінено. На виконання сертифікаційної роботи абітурієнтам буде відведено 150 хвилин.

Істотно зміниться форма проведення тесту ЗНО з історії України. Тест складатиметься з двох рівних частин. Результат виконання завдань першої частини, які охоплюватимуть період історії України ХХ ст. - початку ХХІ ст., буде зарахований якдержавна підсумкова атестація. Друга частина завдань тесту охоплюватиме період історії України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст. Результат виконання завдань першої та другої частини тесту (тесту в цілому) буде використовуватися абітурієнтами під час вступної кампанії до ВНЗ.

У зв’язку з проведенням державної підсумкової атестації з математики у формі ЗНО, завдання цього тесту також умовно поділено дві частини, бали за виконання яких будуть зараховані для ДПА та вступу до ВНЗ. Варто зазначити, що у 2016 році буде збільшено час на виконання тесту з математики зі 130 до 180 хвилин. При цьому кількість завдань тесту збільшено з 30 до 33.

Тест з української мови зберіг загальну кількість завдань. При його виконанні абітурієнтам буде запропоновано надати відповіді на 58 завдань. Разом з тим, на розв’язання усіх завдань тесту абітурієнтам буде надано більше часу. Тестування триватиме 180 хвилин замість 150. Результат виконання частини завдань тесту ЗНО з української мови і літератури, що мають відношення до мовних завдань, будуть зараховані як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання всіх завдань тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Інші тести зовнішнього незалежного оцінювання змін не зазнали.

Використаний ресурс http://osvita.ua/test/48391/

Українська мова та література

Критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з української мови Завантажити

Характеристика сертифікаційної роботи з української мови і літературиЗавантажити

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури Завантажити

Історія України

Характеристика сертифікаційної роботи з історії УкраїниЗавантажити

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з історії УкраїниЗавантажити

Математика

Критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю з математикиЗавантажити

Характеристика сертифікаційної роботи з математикиЗавантажити

Програма зовнішнього незалежного оцінюваня з математикиЗавантажити

Фізика

Характеристика сертифікаційної роботи з фізики Завантажити

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з фізикиЗавантажити

Хімія

Характеристика сертифікаційної роботи з хімії Завантажити

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з хімії Завантажити

Біологія

Характеристика сертифікаційної роботи з біології Завантажити

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з біології Завантажити

Географія

Характеристика сертифікаційної роботи з географії Завантажити

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з географії Завантажити

Англійська мова

Критерії оцінювання тестового завдання з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з англійської мови Завантажити

Характеристика сертифікаційної роботи з англійської мови Завантажити

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов Завантажити

ДПА 2016 з англійської мови в 11 класі. Методичні рекомендації: формат, критерії оцінювання та зразки тестів

2014-2015 рік

Українська мова та література

Характеристика сертифікаційної роботи з української мови та літератури

Критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю( власного висловлювання )з української мови - 2015

Програма завнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури - 2015

Характеристика сертифікаційної роботи з української мови та літератури( базовий рівень) 2015

Історія України

Зразок сертифікаційної роботи з історії України - 2015

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з історії України - 2015

Англійська мова

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови-2015

Характеристика сертифікаційної роботи з англійської мови -2015

Критерії оцінювання тестового завдання з розгорнутою відповіддю ( власного висловлення) - 2015

Хімія

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з хімії -2015

Характеристика сертифікаційної роботи з хімії

Математика

Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з математики - 2015

Критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю з математики

Характеристика сертифікаційної роботи з математики( базовий рівень) - 2015

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з математики - 2015

Міністерство освіти і науки інформує

Інструкція «Я хочу вступити до ВНЗ: шість кроків до мети»

Лист Міністерства від 09.12.2014 № 1/9-634 «Щодо нарахування конкурсного бала вступникам на навчання до вищих навчальних закладів України у 2015 році»

Наказ Міністерства № 1172 від 15.10.2014 Зареєстрований в Міністерстві юстиції України за № 1390 / 26167 04 листопада 2014 року "Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році"

Інфографіка щодо вступної кампанії. Як формуватиметься конкурсний бал вступника?

Найкращі вищі навчальні заклади України

Кращі медичні навчальні заклади України

Назва навчального закладуМісцеМісце у загальному рейтингуТоп 200 УкраїнаWebometricsScopusПідсумковий бал
Донецький національний медичний університет ім. М. Горького1122321751
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця22889019117
Буковинський державний медичний університет330-31681243123
Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького433575813128
Дніпропетровська медична академія537517925155
Одеський національний медичний університет638497633158
Івано-Франківський національний медичний університет746429947188
Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгієвського857-58919250233
Харківський національний медичний університет959-604616228236
Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського10621134284239

Кращі педагогічні навчальні заклади України

Назва навчального закладуМісцеМісце у загальному рейтингуТоп 200 УкраїнаWebometricsScopusПідсумковий бал
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова134217101129
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка2501085546209
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини353-551394139219
Київський університет імені Бориса Грінченка4789840119257
Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського584-855018932271
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка686-871256392280
Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького79816325119307
Бердянський державний педагогічний університет810116429119312
Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка914318497119400
Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка1014418712195403

Кращі київські вузи

Назва навчального закладуМісцеМісце у загальному рейтингуТоп 200 УкраїнаWebometricsScopusПідсумовий бал

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

111113

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

22-31258

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

39-104202347

Національний університет біоресурсів і природокористування України

4111292748

Національний авіаційний університет

5141583154

Київський національний університет технологій та дизайну

626-27245040114

Національний університет харчових технологій

726-27354435114

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

82889019117

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

934217101129

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

1036134890151

Кращі приватні вузи України

Назва навчального закладуМісцеМісце у загальному рейтингуТоп 200 УкраїнаWebometricsScopusПідсумовий бал
Університет економіки та права "КРОК"1566251116229
Національна академія управління275/766072119251
Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля382/8312227119268
Львівська комерційна академія49667123110300
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»51061696696331
Київський міжнародний університет6111/11363166119348
Київська школа економіки7114/1162019158350
Європейський університет811920143119363
Український католицький університет9121/12220146119366
Київська гуманітарна академія10127148103119370

Вступна кампанія - 2015

До уваги учасників ЗНО!

Графік ЗНО-2015

Основна сесія

24 квітня

українська мова
і література

3 червня

французька мова

5 червня

німецька мова

8 червня

іспанська мова

10 червня

англійська мова

12 червня

математика

15 червня

російська мова

17 червня

біологія

19 червня

історія України

22 червня

фізика

24 червня

географія

26 червня

хімія

Додаткова сесія

9 червня

українська мова
і література

18 червня

французька мова

23 червня

німецька мова

25 червня

іспанська мова

30 червня

англійська мова

1 липня

математика

2 липня

російська мова

3 липня

біологія

6 липня

історія України

7 липня

фізика

8 липня

географія

9 липня

хімія

Для осіб, які проживають або проживали на окупованій території (Автономна Республіка Крим та місто Севастополь) і територіях, де здійснюється антитерористична операція, термін реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні ПРОДОВЖЕНО до 20 квітня 2015 року.

Термін подання реєстраційних документів особами з числа учасників антитерористичної операції ПРОДОВЖЕНО до 20 травня 2015 року.

Абітурієнти, які зареєструються з 21 лютого до 20 квітня, братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури під час додаткової сесії (9 червня 2015 року), з інших предметів – під час основної сесії.

Для осіб із указаних територій, які через поважні причини не зможуть взяти участь у додатковій сесії з української мови і літератури 09 червня 2015 року, повторну додаткову сесію з цього предмета буде проведено 27 червня 2015 року.

Кiлькiсть переглядiв: 627

Коментарi

  • Петро Степанович

    2016-02-14 17:02:41

    Факультет економіки та управління ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ запрошує абітурієнтів на денну та заочну (дистанційну) форми навчання за освітнім ступенем бакалавр із спеціальностей: економіка підприємств; підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Перелік предметів ЗНО: українська мова та література; або математика, або іноземна мова, або історія України, або географія. Прийом заяв і документів у паперовій або електронній формі від вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти розпочинається 11 липня 2016 року на денну форму навчання та 15 липня 2016 року на заочну форму навчання...